Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Spolek rodičů

Vážení rodiče a přátelé školy,
 
vzhledem k situaci v tomto i minulém školním roce se Spolek rodičů při ZŠ Frýdek-Místek, Pionýrů 400 společně s ředitelstvím školy rozhodl nevybírat ve školním roce 2020/2021 příspěvky. V hospodaření Spolku je stále dostatek prostředků z roku minulého, které se bohužel nestihly vyčerpat. 
 
Budeme i nadále pokračovat v činnosti, pokud situace dovolí, a věnovat se aktivitám pro děti a rodiče. Stále máme v úmyslu uspořádat školní večírek, dětský den a přispívat na aktivity pro děti v rámci školy.
Tímto vás, rodiče, kteří by měli zájem se chodu Spolku účastnit, zveme na schůzku, která se uskuteční ve cvičné kuchyňce školy dne 7.1. 2021 od 16.30.
 
Pro více informací přikládáme kontakt: ladislavaskuplikova@email.cz, tel: 604539723.
 
Spolek rodičů při ZŠ Pionýrů 400, F-M

 

E-mail

Dotazy a připomínky zasílejte na mail: spolek.rodicu@sestka-fm.cz

Informace:

Naše akce

Den dětí

V pátek 31. května uspořádala Rada rodičů při 6. ZŠ Den dětí, který nesl název Cesta kolem světa aneb Ať jsi dítě nebo kmet, můžeš poznat celý svět. Žáci 1. – 5. tříd postupně navštívili Česko, Japonsko, Austrálii, Indonésii, Egypt, Brazílii, USA, Itálii, Velkou Británii a Francii. V každém  státě si vyzkoušeli různé úkoly, jako byly například stavba pyramidy, kriket, kopaná, nošení pizzy, souboj s meči a asi největší úspěch měl zápas s pravým zápasníkem sumó. Po návštěvě všech států každý žák obdržel balíček sladkostí.

Škola děkuje Radě rodičů za organizaci této velmi zdařilé akce.

Fotografie

 

Tělocvična ožila karnevalem (Deník 4. 2. 2013)

Karnevaly z minulých let

Na této adrese najdete fotografie Karnevalů z minulých let: fotogaleriesestka.rajce.idnes.cz/Fotografie

Karneval 2012