Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Školní jídelna

Informace k prodeji obědů na prosinec 2021 ke stažení ZDE

Aplikace E-strava

Vážení rodiče,  
pokud se Vaše dítě stravuje ve školní jídelně, můžete nově využívat mobilní verzi E-stravy pro smartphony s OS Android nebo iPhone. Aplikaci si můžete stáhnout z Obchod Play nebo z App Store, pro vyhledání aplikace stačí zadat Estrava Ulrich.  Aplikace eStrava slouží především k objednávání a odhlašování stravy na internetovém portálu www.estrava.cz z mobilních zařízení. Vše je součástí stravovacích systémů dodávaných firmou Ulrich SOFTWARE s.r.o. a pro uživatele to znamená stejnou funkčnost  jako přes webový prohlížeč.  Mezi funkce aplikace patří: zobrazení objednávek jídel, objednávání a odhlašování obědů, hodnocení obědů, nastavení účtu, zobrazení plateb, zobrazení odběru jídel a informace o školní jídelně. 
Věříme, že s touto mobilní aplikací bude zajišťování stravy Vašich dětí opět o něco příjemnější.    

 

Prosíme cizí strávníky o respektování mimořádných hygienických opatření:

  • Obědy pro cizí strávníky budou vydávány každý všední den od 11.00 do 11.30  u hlavního vchodu školy.
  • Den předem je nutno předat u hlavního vchodu v době od 11.00 do 11.30 řádně jménem označený a umytý prázdný jídlonosič.
 

Kontakt: 558 443 138

Zobrazovat jídelníček/provádět změny jídla a odhlášky můžete online v systému eStrava.

Dieta

Dietní stravování zajišťuje pro naši školu ZŠ F-M, J. z Poděbrad 3109. Strava se dováží v jídlonosičích, které si musí zakoupit zák. zástupce dítěte. Bližší informace podá vedoucí ŠJ 11.ZŠ p. Balogová (tel.č. 558 425 516). Pokud máte zájem o tuto službu, hlaste se na 11.ZŠ.