Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Okresní kolo v basketbalu

V pátek 15. března se konalo okresní kolo starších chlapců v basketbalu, kterého se zúčastnilo i družstvo naší školy. Celý turnaj proběhl na Gymnáziu Petra Bezruče, kde se sešlo 10 týmů z celého frýdeckomísteckého okresu. Byli zde zástupci nejen města Frýdku-Místku, ale přijeli i sportovci z Třince, Jablunkova, Raškovic nebo Kozlovic. Družstva byla rozlosována do dvou skupin a náš tým ve složení Ivan Brjazgunov, Pavel Polášek (8.C), Ondra Čihánek, Kuba Pleva a Matěj Prokeš (9.A), Kuba Piatkiewicz (9.B) a Josef Byrtus a Matyáš Pastor (9.D) byl nalosován k týmům z Gymnázia Cihelní a Gymnázia PB, dále jsme si zahráli s týmem 5. ZŠ a s týmem z Třince. Vedlo se nám střídavě, 2x jsme vyhráli a 2x prohráli. S touto vyrovnanou bilancí jsme skončili na nevděčném třetím místě ve skupině. Toto umístění pro nás nakonec znamenalo krásné 5. místo v okrese. Všichni zúčastnění se snažili a patří jim velké poděkování za předvedenou hru.

M. Mynářová

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings