Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Nadcházející akce

Výtvarná soutěž městských školních družin ve Frýdku-Místku

Žáci naší školní družiny se zúčastnili městské výtvarné soutěže, která se konala 20. 2. 2024 na ZŠ a MŠ F-M E. Krásnohorské 2254. Naši školu reprezentovalo těchto 5. žáků: Eliška Chýlková z 1.A, Izabela Matzke z 2.A, Hynek Volný z 3.B, Anna Marie Prokopová ze 4.B a Elizabeth Virágová z 5.A.

Tématem soutěže se stalo JARO. Díla byla velmi povedená; porota měla proto nelehký úkol – díla zhodnotit a vybrat to nejzdařilejší.

I když se naši žáci neumístili na předních příčkách, smutnit nemusí. Získali nové kamarády, zážitky, překonali svůj strach, což není málo. Každé dítě dostalo účastnický list, tužku a lízátko pro lepší náladu.

Všem dětem děkujeme.

1DC1A475-20BB-430B-B9E0-75C896D37730

Obrázek 1 z 5

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings