Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

3. místo v divizi Jr. NBA League

Dne 2. listopadu se žáci naší školy zúčastnili druhého kola basketbalové soutěže Jr. NBA League. Hrálo se v krásném prostředí basketbalové haly POINTERS ve Frýdku, kde se sešlo celkem 5 týmů. Tři týmy z Frýdku – Místku a dva z Havířova. Každý tým dostal název podle skutečného družstva svereroamerické NBA. Naši žáci vystupovali jako Milwaukee Bucks. Odehráli jsme celkem 4 zápasy se střídavými úspěchy. Nakonec jsme v tomto kole turnaje obsadili krásné třetí místo. Do nejlepší pětky turnaje se dostal náš rozehrávač Filip Kavečka. Stále ještě čekáme na výsledky ostatních divizí a necháme se překvapit, zda postoupíme do dalšího kola soutěže. Všem zúčastněným žákům děkujeme za vzornou účast v turnaji a pevně věříme v další postup.

Naši školu reprezentovali tito žáci čtvrtých až šestých tříd: F. Světelský, D.Gruszewski, M. Vojtek, F. Kavečka, B. Vařejčková a V. E. Kanioková (všichni 4.A), D. Šťastný, A. Živkov, S. Braczek a M. Garnac (všichni 5.A), T. Sedlaczek, J. David, T. Szadziewicz a K. Vrublová (všichni 5.B) a z 6.B si zahrál M. Rajnoch.

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings