Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Nadcházející akce

V prostorách naší školy se konala soutěž Mladý záchranář 2023

Dne 19. 5. 2023 se na naší škole a za pomoci učitelů a žáků naší školy uskutečnil 2. ročník soutěže MLADÝ ZÁCHRANÁŘ, kterou pořádala Nemocnice ve Frýdku-Místku.

Krásného výsledku zde dosáhl v kategorii 8. tříd tým ve složení Denisa Klčová a Rebeca Egertová. Děvčata z 8.C se umístila na výborném 2. místě.Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci 6. ZŠ.

Vítězové této soutěže, kterou pořádala Nemocnice ve Frýdku-Místku, byli však všichni zúčastnění, kteří si na figurantech z 9.D vyzkoušeli základy první pomoci, absolvovali písemný test a zhlédli ukázku resuscitace v reálném čase spolu v součinnosti se záchrannou službou.

Bližší informace ZDE

Videoreportáž TV POLAR ZDE

 

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings