Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Vybíjená

19. dubna 2023 se na naší škole uskutečnil turnaj ve vybíjené – okrskové kolo. Vybraným žákům 5. ročníku se v domácím prostředí dařilo a v konkurenci frýdecko-místeckých škol se probojovali až do finále. Ve finálovém zápase jim jen těsně výhra unikla. Umístili se na krásném druhém místě a to jim zajistilo postup do okresního kola, které se uskutečnilo 27. dubna na 7. ZŠ.

Z něj si naši žáci sice neodnesli kýžený postup do krajského kola, zápasy s nejlepšími školami v okrese si však užili.

20230427_095403

Obrázek 1 z 3

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings