Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Nadcházející akce

Recitační soutěž prvního stupně

Dne 21. 2. se naši malí recitátoři Jan Duxa (1.A), Sára Krasulová (1.B), Valentina Emma Vojtek (1.B), Anna Světlíková (2.A), Karolína Korbelová (2.B), Kristián Krupa (3.B), Veronika Johančíková (4.B), Rozárie Krupová (5.A) a Ema Prokešová (5.A) zúčastnili obvodního kola v recitaci na  8. ZŠ.

Vybrat mezi velkou konkurencí dětí z okolních škol ty nejlepší, nebylo vůbec jednoduché. Z naší školy se mezi ně se svým krásným přednesem dostala SÁRA KRASULOVÁ A EMA PROKEŠOVÁ.

Všem dětem děkujeme za reprezentaci naší školy a děvčatům přejeme hodně štěstí v okresním kole.

IMG_20230221_145816

Obrázek 1 z 5

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings