Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Sportovní soutěže odstartovaly – zúčastnili jsme se přespolního běhu a basketbalu

Během uplynulého měsíce se žáci naší školy zúčastnili několika sportovních soutěží, které se po téměř tříleté přestávce opět rozběhly. Nejdříve se představili nejlepší běžci jednotlivých ročníků, kteří se zúčastnili okrskového kola v přespolním běhu. Závod probíhal na stadionu TJ Slezan, kde byly připraveny tratě od vzdálenosti 1 km pro mladší děvčata do vzdálenosti 2,5 km pro starší hochy.

Naši školu reprezentovali za družstvo mladších žáků: Jirka Hrůzek z 6.A, Daniel Veselský z 6.C, Šimon Ručka a Hynek Létal ze 7.A a Radim Gorgoš ze 7.D. Hoši nakonec skončili na 4. místě. Za družstvo mladších žákyň nastoupily: Nancy Gulkásová z 6.B, Helena Flaksová z 6.C, Erika Běčáková a Stela Babuňková ze 7.A a Dominika Murínová s Elenou Prnkovou ze 7.C. Děvčata si vyběhala krásné 5. místo.

Starší žáky reprezentovali: Matěj Cibulka, Richard Tomek a Vincent Sárközi z 8.B a Vojta Veselský s Davidem Gančarčíkem z 9.D. Kluci si v těžké konkurenci také vyběhali 5. místo. A konečně starší děvčata nastoupila ve složení: Rebeca Egertová a Denisa Klčová z 8.C, Adéla Dluhošová a Viktorie Windischová z 9.A a Karolína Sadke z 9.D. Také děvčata se nenechala zahanbit a skončila na pěkném 5. místě.

Páté místo je nám asi souzeno, protože i v následující soutěži, která tentokrát proběhla na Gymnáziu Petra Bezruče jsme obsadili toto místo. Soutěž tentokrát probíhala pod vysokými koši a zúčastnili se jí kluci, kteří si umí poradit s basketbalovým míčem. Úkol měli těžký, ale zmocnili se ho se ctí. Odehráli dva vyrovnané zápasy, které bohužel prohráli, a jeden vítězný zápas, který už nestačil na lepší než 5. místo. I tak jim patří velké poděkování, protože na palubovce nechali všechno. V této týmové soutěži nás reprezentovali: Ondřej Čihánek a Jakub Pleva z 8.A, Jakub Piatkiewicz z 8.B, Filip Čejka a Adam Tran z 9.B, Adam Krpec, Filip Bongilaj a Adam Veverka z 9.C.

Všem sportovcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a těšíme se na další soutěže. Vyučující TV

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings