Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Nadcházející akce

Velká cena malých zoologů 2022

Soutěže s názvem Velká cena malých zoologů se 16. září zúčastnili vybraní žáci 5.A a 5.B. V zoologické zahradě Ostrava vytvořili naši žáci čtyři soutěžní týmy. Tématem letošního ročníku soutěže byli Duchové Madagaskaru a jejich domov.

Žáci odpovídali na 23 otázek, plnili kvízy a v neposlední řadě také poznávali zvířata a rostliny vyskytující se na Madagaskaru. A to vše v co nejrychlejším čase.

V silné konkurenci 71 týmů základních škol Moravskoslezského kraje se naši žáci umístili na skvělém 12., 16., 17. a 19. místě. Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za jejich přípravu a nasazení.

Třídní učitelky 5.A a 5.B

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings