Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Nadcházející akce

Pěvecká soutěž Loutnička

Dne 19. 4. 2022 se nejlepší zpěváci  prvního stupně naší školy zúčastnili obvodního kola pěvecké soutěže Loutnička. Naši školu reprezentovali: Eva Bartozelová, Filip Světelský, Anita Bednárková, Izabela Běčáková a Štěpán Šimanský. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy. Krásná odměna čekala na Evu Bartozelovou, která ve své kategorii skončila na 3. místě a měla tak možnost si 19. 5. 2022 zazpívat za doprovodu cimbálové muziky na Koncertě vítězů v Rytířském sále frýdeckého zámku.

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings