Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Nadcházející akce

Krajské kolo Novinářského kalamáře

Po úspěchu v okresním kole naši kluci postoupili do krajského kola NOVINÁŘSKÉHO KALAMÁŘE. Tato házenkářská soutěž má velkou tradici a naši hoši se v ní ani letos neztratili. Turnaj se odehrál 13. května na naší škole a zúčastnilo se ho 5 týmů.

Naši hoši hráli dobře, v průběhu turnaje však střídali lepší výkony se slabšími chvilkami, ale svou kůži nedali lacino. Po dvou prohrách s Kopřivnicí a Karvinou dvakrát vyhráli. Porazili 11. ZŠ z Frýdku-Místku a ZŠ z Klimkovic. Celkově se tedy umístili na krásném 3. místě a získali pro školu pěkný pohár.

Naši školu reprezentovali: z 6.A – Viktor Dufek, Jan Gnojek – brankář, Adam Chovančík, Oliver Klekar, Adam Kocich, Leoš Matýsek a Hynek Podola, z 6.B – Matěj Novák, ze 7.A – Jan Bjolek, František Merta a Richard Principe a ze 7.B – Ondřej Srník.

Všem klukům děkujeme za bojovnost a vzornou reprezentaci naší školy.