Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Krajské kolo Novinářského kalamáře

Po úspěchu v okresním kole naši kluci postoupili do krajského kola NOVINÁŘSKÉHO KALAMÁŘE. Tato házenkářská soutěž má velkou tradici a naši hoši se v ní ani letos neztratili. Turnaj se odehrál 13. května na naší škole a zúčastnilo se ho 5 týmů.

Naši hoši hráli dobře, v průběhu turnaje však střídali lepší výkony se slabšími chvilkami, ale svou kůži nedali lacino. Po dvou prohrách s Kopřivnicí a Karvinou dvakrát vyhráli. Porazili 11. ZŠ z Frýdku-Místku a ZŠ z Klimkovic. Celkově se tedy umístili na krásném 3. místě a získali pro školu pěkný pohár.

Naši školu reprezentovali: z 6.A – Viktor Dufek, Jan Gnojek – brankář, Adam Chovančík, Oliver Klekar, Adam Kocich, Leoš Matýsek a Hynek Podola, z 6.B – Matěj Novák, ze 7.A – Jan Bjolek, František Merta a Richard Principe a ze 7.B – Ondřej Srník.

Všem klukům děkujeme za bojovnost a vzornou reprezentaci naší školy.

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings