Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Nadcházející akce

Adam Ondračka se dostal mezi nejlepší matematiky České republiky

82 252 – to je číslo, které udává počet soutěžících v kategorii BENJAMÍN, kteří se v letošním roce zúčastnili tradiční matematické soutěže MATEMATICKÝ KLOKAN. Pouze 26 žáků z tohoto vysokého počtu dosáhlo plného počtu 120 bodů. Nám dělá velkou radost, že se mezi matematickou elitu České republiky zařadil i žák naší školy Adam Ondračka a vzhledem k tomu, že pomocným kriteriem je věk soutěžícího, byl Adam vyhodnocen na skvělém 3. místě.

Gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy.

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings