Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Stříbro ze Štafetového poháru

V pátek 26. dubna proběhlo okresní kolo atletické soutěže družstev Štafetový pohár, na který se vydala výprava žáků naší školy. Soutěží se ve štafetách na 8x 100 a 8x 200 metrů. Časy štafet se potom sčítají za celou školu.

Naše škola si vedla velice dobře. Mladší děti z 1. – 3. tříd skončily na hezkém 3. místě, jejich starší spolužáci stejně jako smíšená štafeta 8x 200 m na místě druhém. V celkovém součtu nám pak patřilo krásné druhé místo za postupující školou ze Štramberku.

8x 100: Hynek Létal, Alžběta Chudá, Adam Sklenář, Anna Bartozelová, Dominik Neusser, Barbora Klechová, Dominika Murínová, Šimon Ručka –  čas 2:17,50 min.

8x 100: Lukáš Daněk, Adéla Dluhošová, Adam Bůžek, Kateřina Ungrová, Martin Mynář, Anna Smolenová, Viktorie Windischová, Damián Peřina – 2:27,30 min.

8x 200: Hynek Létal, Anna Bartozelová, Dominika Murínová, Šimon Ručka, Kateřina Ungrová, Martin Mynář, Adéla Dluhošová, Damián Peřina – 4:54,40 min.

Děkujeme za reprezentaci školy.

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings