Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Nadcházející akce

Novinářský kalamář 2019

Naše škola se 29. dubna na domácí půdě zúčastnila okresního kola NOVINÁŘSKÉHO KALAMÁŘE. Tato házenkářská soutěž má velkou tradici a naši hoši se v ní ani letos neztratili.

Kluci hráli velice dobře, v průběhu turnaje se neustále zlepšovali a oba zápasy okresního kola vyhráli. Nejdříve porazili 8. ZŠ a poté i silnějšího soupeře z 11. ZŠ. Celkově tedy celý turnaj vyhráli a chystají se na krajské kolo, které se uskuteční 13. května opět na naší škole.

Naši školu reprezentovali tito žáci:  z 6.A – Viktor Dufek, Honza Gnojek – brankář, Adam Chovančík, Oliver Klekar, Adam Kocich, Leoš Matýsek a Hynek Podola, z 6.B – Matěj Novák, ze 7.A – Honza Bjolek, Franta Merta a Richard Principe a ze 7.B – Ondra Srník.

Všem klukům děkujeme za bojovnost a vzornou reprezentaci naší školy.