Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Nadcházející akce

Novinářský kalamář 2019

Naše škola se 29. dubna na domácí půdě zúčastnila okresního kola NOVINÁŘSKÉHO KALAMÁŘE. Tato házenkářská soutěž má velkou tradici a naši hoši se v ní ani letos neztratili.

Kluci hráli velice dobře, v průběhu turnaje se neustále zlepšovali a oba zápasy okresního kola vyhráli. Nejdříve porazili 8. ZŠ a poté i silnějšího soupeře z 11. ZŠ. Celkově tedy celý turnaj vyhráli a chystají se na krajské kolo, které se uskuteční 13. května opět na naší škole.

Naši školu reprezentovali tito žáci:  z 6.A – Viktor Dufek, Honza Gnojek – brankář, Adam Chovančík, Oliver Klekar, Adam Kocich, Leoš Matýsek a Hynek Podola, z 6.B – Matěj Novák, ze 7.A – Honza Bjolek, Franta Merta a Richard Principe a ze 7.B – Ondra Srník.

Všem klukům děkujeme za bojovnost a vzornou reprezentaci naší školy.

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings