Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Druhé místo v přehazované

Před velikonočními prázdninami se na naší škole uskutečnil turnaj v přehazované dívek 6. ročníku. Naše děvčata si v něm vedla velice dobře, vyhrála tři zápasy (nad družstvy ze Starého Města, ze 4. ZŠ a 8. ZŠ) a jediná prohra s celkovými vítězkami ze 7. ZŠ jim zajistila krásné druhé místo.

O toto umístění se zasloužily:

Ze 6.A Nikol Čapandová, z 6.B Nela Miklasová, Katka Závodná, Magdaléna Paseková, Lucka a Katka Marciňovy, z 6.C Klára Honsová a Jana Palicová.

Děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings