Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Nadcházející akce

Úspěch v okresním kole recitační soutěže

Ve středu 20.3. se na Základní umělecké škole konalo okresní kolo recitační soutěže. Tento den byl výjimečný nejen tím, že to byl první jarní den, ale i tím, že se v okresním kole poprvé předvedly také děti z 0. kategorie – 1. tříd.

Naší školu reprezentovaly Ema Prokešová z 1.A a Izabel Běčáková z 1.B.

Konkurence byla opravdu veliká, ale i přesto se Izabelce Běčákové podařilo umístit na 1. místě a postoupit tak do krajského kola.

Oběma děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy, Izabelce gratulujeme a přejeme hodně štěstí v dalším kole.

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings