Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Nadcházející akce

  • PRÁZDNINY
    • 01. 07. 2021 - 31. 08. 2021
    • ------------------

Naši florbalisté dvakrát stříbrní

Prosinec je měsíc, kdy probíhají turnaje ve florbalu. Naše škola se zúčastnila jak turnaje starších, tak mladších žáků.

Ve středu 5. 12. proběhl turnaj starších v Raškovicích. Z důvodu nemoci či zranění měl náš tým početně skromnou lavičku, ale i tak žáci bojovali statečně a umístili se na celkovém druhém místě, nestačili pouze na domácí. Reprezentovali nás brankář Patrik Němec z 8.C, Ondřej Chudjak z 8.B, Jan Šimík, Matěj Volný, Daniel Braun, Martin Roman a Martin Rýpar z 9.B a Jakub Buchta z 9.A.

V úterý 11. 12. proběhl turnaj mladších na 7. ZŠ v Místku. I tentokrát jsme nestačili pouze na domácí a získali cenné druhé místo. V průběhu turnaje jsme porazili 8. ZŠ, 4. ZŠ i Raškovice. Reprezentovali nás brankář František Merta ze 7.A, Jan Bjolek, Mikuláš Čajánek a Karel Konečný ze stejné třídy, Patrik Popluhár, Tomáš Zatloukal a Daniel Škola ze 7.B, Vladimír Kuča ze 7.D a Daniel Lanča z 8.B.

Všem chlapcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.