Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Naši florbalisté dvakrát stříbrní

Prosinec je měsíc, kdy probíhají turnaje ve florbalu. Naše škola se zúčastnila jak turnaje starších, tak mladších žáků.

Ve středu 5. 12. proběhl turnaj starších v Raškovicích. Z důvodu nemoci či zranění měl náš tým početně skromnou lavičku, ale i tak žáci bojovali statečně a umístili se na celkovém druhém místě, nestačili pouze na domácí. Reprezentovali nás brankář Patrik Němec z 8.C, Ondřej Chudjak z 8.B, Jan Šimík, Matěj Volný, Daniel Braun, Martin Roman a Martin Rýpar z 9.B a Jakub Buchta z 9.A.

V úterý 11. 12. proběhl turnaj mladších na 7. ZŠ v Místku. I tentokrát jsme nestačili pouze na domácí a získali cenné druhé místo. V průběhu turnaje jsme porazili 8. ZŠ, 4. ZŠ i Raškovice. Reprezentovali nás brankář František Merta ze 7.A, Jan Bjolek, Mikuláš Čajánek a Karel Konečný ze stejné třídy, Patrik Popluhár, Tomáš Zatloukal a Daniel Škola ze 7.B, Vladimír Kuča ze 7.D a Daniel Lanča z 8.B.

Všem chlapcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings