Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Nadcházející akce

Naši florbalisté dvakrát stříbrní

Prosinec je měsíc, kdy probíhají turnaje ve florbalu. Naše škola se zúčastnila jak turnaje starších, tak mladších žáků.

Ve středu 5. 12. proběhl turnaj starších v Raškovicích. Z důvodu nemoci či zranění měl náš tým početně skromnou lavičku, ale i tak žáci bojovali statečně a umístili se na celkovém druhém místě, nestačili pouze na domácí. Reprezentovali nás brankář Patrik Němec z 8.C, Ondřej Chudjak z 8.B, Jan Šimík, Matěj Volný, Daniel Braun, Martin Roman a Martin Rýpar z 9.B a Jakub Buchta z 9.A.

V úterý 11. 12. proběhl turnaj mladších na 7. ZŠ v Místku. I tentokrát jsme nestačili pouze na domácí a získali cenné druhé místo. V průběhu turnaje jsme porazili 8. ZŠ, 4. ZŠ i Raškovice. Reprezentovali nás brankář František Merta ze 7.A, Jan Bjolek, Mikuláš Čajánek a Karel Konečný ze stejné třídy, Patrik Popluhár, Tomáš Zatloukal a Daniel Škola ze 7.B, Vladimír Kuča ze 7.D a Daniel Lanča z 8.B.

Všem chlapcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.