Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Nadcházející akce

Krajský přebor naši atleti proměnili v mistrovství ŠESTKY

Za krásného slunečného počasí proběhlo 9. října v Krnově krajské kolo v přespolním běhu. Náš silný tým do něj nastupoval z pozice vítěze okresu Frýdek-Místek a největšího favorita. S touto rolí se atleti z naší školy popasovali na výbornou a své soupeře zcela deklasovali.

Trať vedla kilometr a půl do kopce, po otočce pak stejným směrem zpět. Bohužel diváci neměli přehled, jak si kdo na trati vede, a tak bylo možno fandit pouze posledních 200 m. Po 6 minutách se objevil Ondra Pavelek jako první běžec mířící do cíle. K velikému překvapení všech se za ním objevil jeho bratr Vojta, následován Ondrou Kotáskem a Štěpánem Surmou, tedy čtyři běžci z jedné školy, což na soutěži takové úrovně nikdo nepamatoval. Náš tým tedy zvítězil s naprostou převahou s nejnižším možným počtem bodů, na 18. místě pak v pohodě doběhl i náš pátý člen družstva Vojta Duda.

Na stupních vítězů tak žáci z naší školy přebrali diplom a medaile za 1. místo v kraji a užili si uznání všech soupeřů.  Čekaly je také medaile pro nejlepší tři běžce.

Všem klukům patří velká gratulace a poděkování za nejpřekvapivější postup na Mistrovství ČR do Hradce Králové.

Poděkování za tento skvělý úspěch patří rovněž učitelům tělesné výchovy v čele s paní učitelkou Maštalířovou, která kluky na soutěž doprovázela.

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings