Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Nadcházející akce

Přespolní běh žáků 2. stupně

Opět nám začaly sportovní soutěže a opět jsme v nich zanechali podstatnou stopu. 26. září se uskutečnilo okrskové kolo v přespolním běhu.

Všechna naše družstva si vedla velice dobře. Starší hoši stejně jako mladší skončili na krásném 2. místě.

Za starší kluky závodili: Ondra Kotásek z 9.C, Ondra Roman z 9.A, Vojta Duda z 9.D, Štěpán Surma z 8.A a Tadeáš Svoboda z 8.C. Nejlepším běžcem našeho týmu byl Ondra Kotásek, který doběhl druhý, následován Štěpánem Surmou na 3. místě.

Mladší hoši ve složení Adam Chovančík a Aleš Majstryszin z 6.A, Ondra Srník ze 7.B, Franta Merta a Honza Bjolek ze 7.A se opět ukázali ve výborném světle a zaslouženě si odnesli diplom za druhé místo. Nejlepšími běžci našeho týmu byli Adam Chovančík a Aleš Majstryszin.

Mladší děvčata v chladném dopoledni také zabodovala. Vyběhala si krásné 2. místo, navíc celé startovní pole pokořila Barbora Bystřičanová ze 6.C a zvítězila mezi jednotlivci. Následovaly pak Hanka Maštalířová a Jana Grygaříková ze 7.A a Katka a Lucka Marciňovy z 6.B.

Starším děvčatům se tentokrát vydařilo okrskové kolo nejlépe a po krásném a obětavém výkonu všech děvčat získaly nádherné 1. místo. Nejlepší běžkyní byla Tereza Nováková z 9.A, která doběhla celkově druhá. Dále školu reprezentovaly: Eliška Skotnicová a Nicol Nováková z 9.A a Hanka Karpová z 8.B.

Všem reprezentantům školy děkujeme a věříme, že se další sportovní úspěchy naší škole nevyhnou.

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings