V úterý 26. května se na Základní škole Jana Čapka ve FM, konal Aletický trojboj
školních družin.
Sportovní výprava za naší školní družinu byla medailově úspěšná, i když čítala jen tři
závodníky.
1. místo Ján Bebej (3. třída)
2. místo Šimon Ondrášek (5. třída)
Všem zúčastněným i medailistům gratulujeme.

