Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400 | 558 443 111

Tři zlata a jeden bronz z okresního kola POHÁRU ROZHLASU

Za velmi nevlídného a deštivého počasí se 9. května uskutečnilo okresní kolo Poháru rozhlasu, atletické soutěže pro žáky 2. stupně ZŠ. Naše škola postavila čtyři družstva, která se utkala s ostatními školami Frýdecko-Místecka.

Všechna naše družstva se snažila, kluci i děvčata bojovali, co to šlo, a tak zaslouženě stanuli na stupních vítězů. Nakonec jsme ze soutěže odcházeli s jedním bronzovým pohárem za 3. místo a třemi zlatými za 1. místo.

O úspěch se zasloužili:

Mladší žákyně:  Hana Maštalířová a Jana Grygaříková ze 7.A, Ema

Wostrá ze 7.C, Veronika Větřilová a Saša Zárubová ze 7.D, Lucie Marciňová z 6.B a Barbora Bystřičanová z 6.C. Děvčata již zúročila zkušenosti z předešlých let a povedlo se jim v této kategorii zvítězit. Získala tak pro nás první zlatý pohár za 1. místo v soutěži.

Mladší žáci: Jan Bjolek, Šimon Bittner a František Merta ze 7.A, Tomáš Zatloukal ze 7.B, Lukáš Kišš ze 7.C, Viktor Dufek, Adam Chovančík a Oliver Klekar z 6.A a Adam Plaček z 6.C. Hoši bojovali, výborné výk

ony podali v hodu kriketovým míčkem i skoku do dálky. Zahanbit se nedali ani ve vytrvalostním běhu. Nakonec to stačilo „jen“ na 3. místo.

Starší zákyně: Eliška Skotnicová, Tereza a Nicol Nováková z 9.A, Karolína Chrastinová, Adéla Podracká a Natálie Bačová z 9.B, Helena Hrůzková z 8.A, Terezie Veličková a Hana Karpová z 8.B a Eva Haratyková z 8.C. Děvčata se snažila, ve všech discip

línách byly jejich výkony nadprůměrné a jejich snažení bylo po zásluze odměněno, když si odnesla opět zlatý pohár za 1. místo.

Starší žáci: Jan Haratyk, Ondřej a Vojtěch Pavelkovi z 9.B, Ondřej Kotásek z 9.C, Vojtěch Duda z 9.D, Štěpán Surma z 8.A, Ondřej Radil a Ondřej Chudjak z 8.B dovedli své snažení k dokonalosti, své soupeře porazili a podávali výborné výkony, takže za celkové 1. místo si také odnesli pohár i medaile.

Všem děkujeme za bojovnost a vzornou reprezentaci školy.

Používám cookies pro personalizaci obsahu a analýzů provozu webu. View more
Cookies settings
Souhlasím
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Kdo jsme

Naše webová adresa je: https://web.sestka-fm.cz.

Jaké shromažďujeme osobní údaje a proč je shromažďujeme

Vložený obsah z dalších webů

Příspěvky na těchto stránkách mohou obsahovat vložený obsah (například videa, obrázky, články atd.). Vložený obsah z jiných webových stránek se chová stejným způsobem, jako kdyby návštěvník navštívil jiný web. Tyto webové stránky mohou shromažďovat data o vás, používat soubory cookies, vkládat další sledování od třetích stran a sledovat vaši interakci s tímto vloženým obsahem, včetně sledování interakce s vloženým obsahem, pokud máte účet a jste přihlášeni na danou webovou stránku.

Analytika

S kým sdílíme vaše údaje

Údajé o Vás sdílíme s Google Analytikou.

Save settings
Cookies settings